End of Report

Stony Plain Provincial #4 - July 9, 2017

Alberta BMX

BMX EVENT MANAGER, Report Created 11/Jul/2017 16:00:18

FULL RESULTS

Total Entries = 403

Total Riders = 368

Elite Male (6 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
612 ST. ALBERT BMX AB Deven KAWA 1st - 11 2nd 5th 4th
712 ST. ALBERT BMX AB Jesse KALBFLEISH (JM)
Alpha
2nd - 8 3rd 2nd 3rd
274 STONY PLAIN BMX AB Kiran KAWA 3rd - 14 5th 4th 5th
113 RED DEER BMX AB Tanner VANDENHOVEN
Daylight Cycle
4th - 6 1st 3rd 2nd
216 COCHRANE BMX AB Taylor OTTERSON 5th - 6 4th 1st 1st
N4 Okotoks Bmx AB Mckayla ROCHELEAU (PW)
Source for Sports Okotoks Crew Racing
- 18 6th 6th 6th

5 Novice Female (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
854 Red Deer Bmx AB Harriet RUSH 1 3 1st 1st 1st
053 AIRDRIE BMX AB Coral BURT
Bombshell Parts / Avent Cycles
2 6 2nd 2nd 2nd
718 EDMONTON BMX AB Aspyn PEARSON
Velocity
3 9 3rd 3rd 3rd
691 Calgary Bmx AB Fee ZURBRIGGEN 4 12 4th 4th 4th
416 Club Unknown ? Maleah GRANNARY 5 15 5th 5th 5th

7 Novice Female (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N3 Red Deer Bmx AB Madison BAUMUNG 1 3 1st 1st 1st
183 STONY PLAIN BMX AB Ember THOMSEN 2 6 2nd 2nd 2nd
868 St. Albert Bmx AB Ariana VAN LEEUWEN 3 9 3rd 3rd 3rd
4 EDMONTON BMX AB Morgan ARTHUR (6NF) 4 12 4th 4th 4th

7 Expert Female (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 Edmonton Bmx AB Quinn REILING
Crupi Green Team
1 3 1st 1st 1st
N4 Cochrane Bmx AB Haylee LAURELL
TimeFree Inc
2 6 2nd 2nd 2nd
N5 Calgary Bmx AB Logan LEE (6XF) 3 9 3rd 3rd 3rd

8 Novice Female (6 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
057 EDMONTON BMX AB Kamryn DOUCETTE 1 3 1st 1st 1st
4 Calgary Bmx AB Peytyn FRANK 2 6 2nd 2nd 2nd
AB8 EDMONTON BMX AB Claire REID
Velocity
3 10 3rd 3rd 4th
011. CALGARY BMX AB Stella CHIRZYNSKI 4 11 4th 4th 3rd
242 Stony Plain Bmx AB Emily-Rose MARSHALL 5 15 5th 5th 5th
708 Stony Plain Bmx AB Kaylan ARMSTRONG 6 18 6th 6th 6th

8 Expert Female (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N2 Red Deer Bmx AB Amelia RUSH 1 3 1st 1st 1st
N6 Stony Plain Bmx AB Payton DUFFY 2 6 2nd 2nd 2nd
AB5 EDMONTON BMX AB Emily PRIDDLE 3 9 3rd 3rd 3rd

10 Novice Female (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
2 St. Albert Bmx AB Heidi MCMURDO 1 3 1st 1st 1st
N3 Lethbridge Bmx AB Nikki VUCUREVICH (9NF)
6D Helmets
2 7 2nd 2nd 3rd
N7 St. Albert Bmx AB Keyana GRANNARY 3 8 3rd 3rd 2nd
345 Calgary Bmx AB Trinity ROWSELL 4 12 4th 4th 4th
062 CALGARY BMX AB Quinn HARVEY 5 15 5th 5th 5th

10 Expert Female (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N4 Edmonton Bmx AB Lauren DUBBELDAM 1 3 1st 1st 1st
N3 Edmonton Bmx AB Taryn BAILLIE
Tiger Electric Ltd
2 8 4th 2nd 2nd
AB1 STONY PLAIN BMX AB Kaylee HARRISON 3 9 3rd 3rd 3rd
N5 Okotoks Bmx AB Madilyn JUNEAU 4 10 2nd 4th 4th
N2 COCHRANE BMX AB Ashtynn FORSBERG (9XF) 5 15 5th 5th 5th

11 Novice Female (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
475 Edmonton Bmx AB Maggie BELL 1 4 1st 1st 2nd
380 Okotoks Bmx AB Emily SZIVA 2 7 3rd 3rd 1st
AB7 Independent CAN Taya GORDON 3 7 2nd 2nd 3rd
3 ST. ALBERT BMX AB Savannah KRILL 4 12 4th 4th 4th

11 Expert Female (6 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 CALGARY BMX AB Hailey TREMEL 1 3 1st 1st 1st
N2 EDMONTON BMX AB Mackenzie WORBECK
Velocity
2 7 2nd 3rd 2nd
N3 Red Deer Bmx AB Olivia RUSH 3 8 3rd 2nd 3rd
N8 Red Deer Bmx AB Macie HOLTZ 4 14 4th 6th 4th
N7 EDMONTON BMX AB Natalia REID
Velocity
5 14 5th 4th 5th
N6 Okotoks Bmx AB Aurora ROCHELEAU
Crew Racing
6 17 6th 5th 6th

12 Novice Female (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
4 LETHBRIDGE BMX AB Alysha KITT 1 3 1st 1st 1st
AB8 St. Albert Bmx AB Noelle NYKYFORUK
Acceleration Auto & Performance
2 6 2nd 2nd 2nd
7 St. Albert Bmx AB Deidra GRANNARY 3 12 4th 5th 3rd
239 CALGARY BMX AB Devin POINTEN 4 13 5th 4th 4th
458 EDMONTON BMX AB Cadence SAMENOOK 5 13 3rd 3rd CR:7

12 Expert Female (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N4 Lethbridge Bmx AB Mila VUCUREVICH
6D Helmets
1 3 1st 1st 1st
N7 MEDICINE HAT BMX AB Hallie GAUTHIER
GHP Canada/ SANE Cycle
2 7 3rd 2nd 2nd
N8 AIRDRIE BMX AB Skyla GRENIER 3 8 2nd 3rd 3rd

13 Expert Female (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N2 Edmonton Bmx AB Delaney JONES
Crupi Green Team Canada
1 3 1st 1st 1st
N8 EDMONTON BMX AB Mallory OGILVIE
Velocity
2 7 2nd 2nd 3rd
N7 Okotoks Bmx AB Sophia GIBBS
Crew Racing Solutions
3 8 3rd 3rd 2nd
8 ST. ALBERT BMX AB Isabella KRILL 4 12 4th 4th 4th

14 Novice Female (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
AB8 EDMONTON BMX AB Rachel BELL (13NF)
Velocity
1 3 1st 1st 1st
N8 Red Deer Bmx AB Alexia CALLAN 2 6 2nd 2nd 2nd
428 Airdrie Bmx AB Gabrielle-Ange SAVOIE 3 9 3rd 3rd 3rd
319 Okotoks Bmx AB Isabella SHANK (13NF) 4 12 4th 4th 4th

14 Expert Female (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N7 Airdrie Bmx AB Emily HENDERSON
United Cycle
1 4 2nd 1st 1st
N4X COCHRANE BMX AB Katie SCOTT
Bike Bros Shimano
2 5 1st 2nd 2nd
AB5 OKOTOKS BMX AB Briony FOKKENS
Tri-Form Concrete/GHP Canada
3 9 3rd 3rd 3rd

15 Expert Female (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N4 Red Deer Bmx AB Molly SIMPSON
Daylight Cycles Team Alberta
1 3 1st 1st 1st
N7 EDMONTON BMX AB Madelin OGILVIE
Velocity
2 6 2nd 2nd 2nd
N5 Edmonton Bmx AB Emma WORKUN
Podium Athletics Atomic Improv Volvo Edmonton
3 9 3rd 3rd 3rd
AB3 Red Deer Bmx AB Tanika NUGENT
YESS DEVO
4 12 4th 4th 4th

16 Novice Female (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
SK 1 Club Unknown ? Makenna FOSTER (15NF)
FXR
1 4 1st 1st 2nd
AB5 CALGARY BMX AB Willow POINTEN (15NF) 2 5 2nd 2nd 1st
366 MEDICINE HAT BMX AB Sarah ANDERSON 3 9 3rd 3rd 3rd

16 Expert Female (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N5 AIRDRIE BMX AB Hailey HOBBS
Velocity
1 5 1st 2nd 2nd
N3 OKOTOKS BMX AB Jordan KNAPPE
Crew Racing
2 6 2nd 3rd 1st
N6 Edmonton Bmx AB Tegan PASITNEY
Team Supercamp
3 7 3rd 1st 3rd

17 & Over Expert Female (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N2 Lethbridge Bmx AB Deborah WILLIAMS
GHP Canada / DWs Deluxe Sammiches or Chikin
1 3 1st 1st 1st
N4 CALGARY BMX AB Yvonne MCLEAN
SANE Cycle/Weddingstar
2 6 2nd 2nd 2nd
N6 MEDICINE HAT BMX AB Samantha ANDRES (17+NF)
Gravity/Erb Const./Prairie Fork/MD Dis
3 9 3rd 3rd 3rd
750 EDMONTON BMX AB Michelle TOWER (17+NF) 4 12 4th 4th 4th

5 Novice Male (7 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
479 Airdrie Bmx AB Colton COOLS 1 4 1st 1st 2nd
731 Cochrane Bmx AB Spencer FAUPEL 2 8 5th 2nd 1st
751 EDMONTON BMX AB Jace RICHARDS 3 11 3rd 5th 3rd
643 St. Albert Bmx AB Hudson HAASE 4 12 4th 3rd 5th
582 Okotoks Bmx AB Archer SZIVA 5 14 6th 4th 4th
233 ST. ALBERT BMX AB Benjamin PARDY 6 14 2nd 6th 6th
920 STONY PLAIN BMX AB Cameron COX - ## CR:9 DNS DNS

6 Novice Male (13 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
239 Stony Plain Bmx AB Emmett BUOTE 1st - 3 1st 1st 1st
392 EDMONTON BMX AB Jaxsen BENNETTS 2nd - 8 2nd 5th 1st
557 Calgary Bmx AB Reave CARRIERE 3rd - 10 5th 3rd 2nd
763 Medicine Hat Bmx AB Liam GIESBRECHT
Gravity Sports, ERB Construction, Prairie Fork
4th - 7 1st 2nd 4th
5 Calgary Bmx AB Isaiah ROWSELL 5th - 12 6th 3rd 3rd
4 OKOTOKS BMX AB Jackson WILLCOTT 6th - 12 4th 4th 4th
674 Red Deer Bmx AB Maddox HAMILTON 7th - 5 2nd 1st 2nd
822 Cochrane Bmx AB Davis CARRIER
Willy's Wrenching
8th - 8 3rd 2nd 3rd
319 Stony Plain Bmx AB Brady MITSCHKE - 14 3rd 6th 5th
680 Edmonton Bmx AB Carson ROCQUE - 14 4th 4th 6th
175 STONY PLAIN BMX AB Magnus WOODS - 17 7th 5th 5th
840 Airdrie Bmx AB Carter OCCHIALINI - 18 5th 7th 6th
223 Lethbridge Bmx AB Samuel HODGSON - 19 6th 6th 7th

6 Intermediate Male (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
3 Stony Plain Bmx AB Carter DUFFY 1 4 1st 1st 2nd
AB3 Airdrie Bmx AB Marcell BLONDEAU
Kid Dynamite Alberta
2 5 2nd 2nd 1st
AB 8 Calgary Bmx AB Jesse POIRIER
Bombshell Parts Avent Cycle
3 9 3rd 3rd 3rd
AB 4 Red Deer Bmx AB Denver LIDGREN 4 13 5th 4th 4th
AB2 RED DEER BMX AB Justin MCLEAN 5 14 4th 5th 5th

7 Novice Male (11 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
615 Edmonton Bmx AB Watt MITCHELL 1st - 3 1st 1st 1st
6 Calgary Bmx AB Charlie VANDERVEEN 2nd - 7 2nd 2nd 3rd
593 Medicine Hat Bmx AB Kaden SMITH 3rd - 5 2nd 2nd 1st
268 Cochrane Bmx AB Logan DIEGEL 4th - 4 1st 1st 2nd
409 St. Albert Bmx AB Ryder WALSH 5th - 11 4th 3rd 4th
234 Edmonton Bmx AB Parker NELSON 6th - 10 3rd 4th 3rd
12 Medicine Hat Bmx AB Luke JOHNSTON 7th - 13 4th 4th 5th
253 Stony Plain Bmx AB Henry FERLAND CR - 8 3rd 3rd 2nd
808 Stony Plain Bmx AB Cade WRIGHT - 14 5th 5th 4th
607 Stony Plain Bmx AB Declan ARMSTRONG - 16 5th 5th 6th
739 Airdrie Bmx AB Nolan COLBY - 17 6th 6th 5th

7 Intermediate Male (9 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
AB6 COCHRANE BMX AB Jonathan KETTLE 1st - 5 2nd 1st 2nd
AB6X LETHBRIDGE BMX AB Easton FOWLER 2nd - 3 1st 1st 1st
N5 Calgary Bmx AB Bennett STEARNS
Racing for Autism Awareness
3rd - 4 1st 2nd 1st
10 Medicine Hat Bmx AB Chase DROESKE 4th - 9 3rd 3rd 3rd
4 Edmonton Bmx AB Toby DUBBELDAM 5th - 6 2nd 2nd 2nd
2 ST. ALBERT BMX AB Brody PARDY 6th - 12 4th 5th 3rd
1 Edmonton Bmx AB Kai GEORGET-FINNIE 7th - 11 3rd 4th 4th
6 Edmonton Bmx AB Blake POTTER
Supercamp
- 12 4th 3rd 5th
05 EDMONTON BMX AB Ryder SCHMIDT - 13 5th 4th 4th

7 Expert Male (7 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N4 Red Deer Bmx AB Dane ST DENNIS 1 9 1st 7th 1st
N7 Red Deer Bmx AB Cameron FRYKAS 2 10 2nd 5th 3rd
N1 Airdrie Bmx AB Gage CARSON
Kid Dynamite Alberta
3 11 3rd 6th 2nd
N2 Airdrie Bmx AB Xaiden BURT (6XM)
Bombshell Parts / Avent Cycles
4 12 4th 1st 7th
N6 Lethbridge Bmx AB Liam KITT
Impact Nutrition
5 13 5th 4th 4th
011 CALGARY BMX AB Graysen MOTTERSHEAD 6 13 6th 2nd 5th
3 STONY PLAIN BMX AB Parker HARRISON 7 16 7th 3rd 6th

8 Novice Male (12 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
2 St. Albert Bmx AB Keegan GRANNARY 1st - 3 1st 1st 1st
7 Edmonton Bmx AB Jaxon CAROLAN
Alberta extinguisher
2nd - 9 1st 2nd 6th
982 Cochrane Bmx AB Ramsey SCHIMPF 3rd - 7 2nd 3rd 2nd
8 Calgary Bmx AB Jayden DOUCETTE 4th - 7 2nd 4th 1st
665 Okotoks Bmx AB Dylan THOMAS
Crew Racing Solutions
5th - 9 4th 3rd 2nd
573 Red Deer Bmx AB Hudson HAMILTON 6th - 8 4th 1st 3rd
3 EDMONTON BMX AB Brody ARTHUR 7th - 12 3rd 6th 3rd
9 Edmonton Bmx AB Cale BAILLIE
Tiger Electric Ltd
8th - 12 3rd 5th 4th
735 Red Deer Bmx AB Gabriel STAPLEY - 12 5th 2nd 5th
10 Stony Plain Bmx AB Marshal WAGNER
2%Realty Deanne Miketon
- 15 5th 5th 5th
646 Okotoks Bmx AB Owen DUFFY - 16 CR:8 4th 4th
922 COCHRANE BMX AB Nathan ST-PIERRE - 18 6th 6th 6th

8 Intermediate Male (10 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
AB8 St. Albert Bmx AB Nathan NYKYFORUK
Acceleration Auto & Performance
1st - 3 1st 1st 1st
1 EDMONTON BMX AB Marshall ERICKSON 2nd - 7 5th 1st 1st
9 OKOTOKS BMX AB Ewan THOMSON 3rd - 5 1st 2nd 2nd
6 Edmonton Bmx AB Xander HURTEAU 4th - 12 5th 5th 2nd
872 Edmonton Bmx AB Liam HUNTER 5th - 7 2nd 2nd 3rd
10 Edmonton Bmx AB Xavier ZAKOWSKY 6th - 10 3rd 3rd 4th
11 Airdrie Bmx AB Ryder COLBY 7th - 10 4th 3rd 3rd
4 Okotoks Bmx AB Luc BURNS 8th - 10 2nd 4th 4th
13 Calgary Bmx AB Christian ROWSELL - 12 3rd 4th 5th
988 STONY PLAIN BMX AB Dylan HINKEL
The Black Dirt Com
- 14 4th 5th 5th

8 Expert Male (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N2 Stony Plain Bmx AB Chase ARANEDA 1 3 1st 1st 1st
N5 Calgary Bmx AB Jarett HARVEY 2 7 3rd 2nd 2nd
N6 Red Deer Bmx AB Kanein BAUMUNG 3 8 2nd 3rd 3rd
N4 Cochrane Bmx AB Nathan Joshua VLAHAKIS - ## CR:6 DNS 4th

9 Novice Male (12 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
563 Cochrane Bmx AB Ayron DAVIS 1st - 5 1st 2nd 2nd
201 Stony Plain Bmx AB Easton SHEARER 2nd - 7 3rd 2nd 2nd
9 Airdrie Bmx AB Lucas ENGLOT 3rd - 10 2nd 4th 4th
371 EDMONTON BMX AB Layne HUBBARD 4th - 10 4th 3rd 3rd
7 Red Deer Bmx AB Berkley LIDGREN 5th - 11 4th 4th 3rd
575 Airdrie Bmx AB Christopher MEEKS 6th - 11 3rd 3rd 5th
5 Calgary Bmx AB Maxwell LEE 7th - 4 2nd 1st 1st
471 CALGARY BMX AB Tyler ANDERSON 8th - 3 1st 1st 1st
123 MEDICINE HAT BMX AB Easton GAUTHIER - 15 5th 5th 5th
11 RED DEER BMX AB Kaiden HAMMETT - 16 6th 6th 4th
585 Stony Plain Bmx AB Egan FAWCETT - 16 5th 5th 6th
727 St. Albert Bmx AB Jacob BLACKBURN - 18 6th 6th 6th

9 Intermediate Male (16 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
AB5 EDMONTON BMX AB Brody RICHARDS 1st - 3 1st 1st 1st
4 EDMONTON BMX AB Brady PEARSON
Velocity
2nd - 8 1st 2nd 5th
3 Cochrane Bmx AB Caleb CAREY 3rd - 7 2nd 3rd 2nd
1 Airdrie Bmx AB Hunter COLBY 4th - 7 3rd 2nd 2nd
AB 8 Cochrane Bmx AB Joshua HAGEL 5th - 8 4th 3rd 1st
10 RED DEER BMX AB Spencer EGGLETON 6th - 14 5th 6th 3rd
03 AIRDRIE BMX AB Gabriel BLONDEAU
Kid Dynamite Alberta
7th - 12 3rd 5th 4th
AB6 St. Albert Bmx AB Cameron KUZMA 8th - 9 5th 1st 3rd
474 STONY PLAIN BMX AB Jack HOOK - 14 2nd 7th 5th
02 AIRDRIE BMX AB Brayson KLEIN
B&P
- 15 4th 7th 4th
338 Stony Plain Bmx AB Owen BASHOW - 16 6th 4th 6th
472 EDMONTON BMX AB Liam MACDONALD - 18 7th 4th 7th
232 Stony Plain Bmx AB Brady BATEMAN
Westeel
- 19 7th 5th 7th
12 Lethbridge Bmx AB Brayden FEDOROWICH - 20 6th 8th 6th
4X COCHRANE BMX AB Cohen CHRISTENSEN - 22 8th 6th 8th
289 Red Deer Bmx AB Evan BOERGER - 24 8th 8th 8th

9 Expert Male (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N6 Edmonton Bmx AB Nolan REILING
Team Crupi Canada. Rebel Run BMX Opus
1 4 2nd 1st 1st
N1 Airdrie Bmx AB Finnian MCNAMARA
United Cycle
2 5 1st 2nd 2nd
N4 Cochrane Bmx AB Aj LAURELL
TimeFree Inc
3 10 3rd 3rd 4th
429 Cochrane Bmx AB Mason PIKE 4 11 4th 4th 3rd

10 Novice Male (13 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
318 CALGARY BMX AB Stijn REHORST 1st - 3 1st 1st 1st
688 CALGARY BMX AB Jaden POHL 2nd - 9 2nd 6th 1st
158 EDMONTON BMX AB Jairen DOUCETTE 3rd - 8 2nd 3rd 3rd
12 MEDICINE HAT BMX AB Riley BANNICK
Erb Con/Gravity/\Prairie Fork
4th - 5 1st 2nd 2nd
6 Okotoks Bmx AB Annon ST. DENNIS
Crew Racing Solutions
5th - 10 3rd 2nd 5th
327 Cochrane Bmx AB Hudson BASSENDOWSKI 6th - 9 3rd 4th 2nd
18 Lethbridge Bmx AB Jayce HODGSON 7th - 11 4th 3rd 4th
284 STONY PLAIN BMX AB Quin THOMSEN 8th - 12 5th 4th 3rd
958 STONY PLAIN BMX AB Grant STUART - 13 4th 5th 4th
890 RED DEER BMX AB Van ROBINSON - 14 6th 1st 7th
795 Medicine Hat Bmx AB Cory SMITH - 17 5th 6th 6th
15 Stony Plain Bmx AB Mason WAGNER
2% Realty Deanne Miketon
- 18 6th 7th 5th
343 Okotoks Bmx AB Liam DUFFY - 18 7th 5th 6th

10 Intermediate Male (19 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL 1/2 Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
AB7 EDMONTON BMX AB Evan KAPANEN 1st 1st - 5 2nd 2nd 1st
9 Edmonton Bmx AB Alexandre MIRANDA 2nd 2nd - 3 1st 1st 1st
12 OKOTOKS BMX AB Cole WILLCOTT
Crew Racing Solutions
3rd 3rd - 5 2nd 1st 2nd
23 Cochrane Bmx AB Jackson KEITH 4th 3rd - 6 1st 4th 1st
411 Club Unknown ? Cael REDHEAD 5th 1st - 6 3rd 1st 2nd
N8 Airdrie Bmx AB William POWLAN 6th 4th - 7 1st 3rd 3rd
6 EDMONTON BMX AB Russell KALASHNIKOFF 7th 2nd - 9 3rd 4th 2nd
8 Red Deer Bmx AB Wyatt SIMPSON 8th 4th - 14 4th 6th 4th
10 EDMONTON BMX AB Parker HOCHREITER 5th - 10 2nd 3rd 5th
819 Lethbridge Bmx AB Ethan KITT 5th - 14 6th 5th 3rd
17 Calgary Bmx AB Jackson VANDERVEEN 6th - 9 4th 2nd 3rd
249 Stony Plain Bmx AB Ethan HENNIG 6th - 12 3rd 2nd 7th
11 AIRDRIE BMX AB Cole HANSEN
Factory bombshell
- - 14 5th 3rd 6th
3 St. Albert Bmx AB Jacob DUCHARME - - 14 4th 4th 6th
469 Stony Plain Bmx AB Cole DESILETS - - 15 5th 6th 4th
991 AIRDRIE BMX AB Chase BUFFEL
KDM Alberta
- - 15 5th 5th 5th
22 Club Unknown ? Keelan SCHIMPF - - 16 7th 5th 4th
25 Medicine Hat Bmx AB Jacob JOHNSTON - - 17 6th 6th 5th
21 Airdrie Bmx AB Rowan WASYLUCHA - - ## CR:8 DNS DNS

10 Expert Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 Red Deer Bmx AB Blake SHEPHERD-COLBERG
Cornerstone Excavating Ltd.
1 4 1st 2nd 1st
N2 Edmonton Bmx AB Oscar TWELLS
Crupi Team Green Canada
2 7 2nd 3rd 2nd
N4 Calgary Bmx AB Ryan CHIRZYNSKI
Bombshell parts Avent Cycles
3 12 3rd 1st 8th
N7 Stony Plain Bmx AB Jack COOMBS
OTB Clinics
4 13 4th 4th 5th
AB5 EDMONTON BMX AB Rayce SAMENOOK
Podium Athletics
5 14 5th 6th 3rd
AB4 RED DEER BMX AB Matthew MCLEAN 6 17 6th 7th 4th
6 Edmonton Bmx AB Lachlan BRENNER 7 20 8th 5th 7th
N6 Stony Plain Bmx AB Easton ARANEDA 8 21 7th 8th 6th

11 Novice Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
918 St. Albert Bmx AB Robert HIERLMEIER 1 3 1st 1st 1st
869 RED DEER BMX AB Marco Antonio CERICOS 2 6 2nd 2nd 2nd
3 Okotoks Bmx AB Jordan CHIBRY 3 10 3rd 3rd 4th
6 RED DEER BMX AB Toby MEINDERS 4 11 4th 4th 3rd
664 Cochrane Bmx AB Isaiah DAVIS 5 16 5th 5th 6th
771 Stony Plain Bmx AB Ty HOOPLE 6 18 7th 6th 5th
7 Stony Plain Bmx AB Tristan WHITE 7 20 6th 7th 7th
164 STONY PLAIN BMX AB Trystan RICE 8 24 8th 8th 8th

11 Intermediate Male (12 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
771 Edmonton Bmx AB Ethan HUNTER 1st - 3 1st 1st 1st
5 Okotoks Bmx AB Easton MCALISTER
Crew Racing Solutions
2nd - 4 1st 2nd 1st
3 MEDICINE HAT BMX AB Ryder COOKE
Gravity/Erb Const./Prairie Fork
3rd - 8 3rd 3rd 2nd
16 St. Albert Bmx AB Nicholas BALDWIN
D-Trac Construction
4th - 6 2nd 1st 3rd
10 Airdrie Bmx AB Benet MCKEE
Form Worx Inc.
5th - 8 4th 2nd 2nd
11 STONY PLAIN BMX AB Braedan OLIVER 6th - 11 4th 3rd 4th
13 Airdrie Bmx AB Chase REVES 7th - 10 3rd 4th 3rd
256 STONY PLAIN BMX AB Darian FREAKE 8th - 14 6th 4th 4th
448 RED DEER BMX AB Jacob VELETI - 16 6th 5th 5th
01 OKOTOKS BMX AB Lukas SHANK
Crew Racing
- 16 5th 6th 5th
12 EDMONTON BMX AB Jaxon SPENCE - 16 5th 5th 6th
4 Red Deer Bmx AB Taylor BOLL - 16 2nd 6th CR:8

11 Expert Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 Club Unknown ? Oliver JACKSON
Daylight Cycles
1 3 1st 1st 1st
AB6 Cochrane Bmx AB Brock FOSTER 2 6 2nd 2nd 2nd
N5 CALGARY BMX AB Caleb GRAHAM
Mountain Toys
3 9 3rd 3rd 3rd
N6 Calgary Bmx AB Brayden DYCK 4 12 4th 4th 4th
AB3 EDMONTON BMX AB Marc STREADWICK
velocity
5 17 5th 7th 5th
7 Red Deer Bmx AB Shayne HALL 6 18 6th 5th 7th
N8 Cochrane Bmx AB Sam SCOTT
Bike Bros Shimano
7 19 7th 6th 6th
10 St. Albert Bmx AB Connor PLEICH 8 24 8th 8th 8th

12 Intermediate Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
5 MEDICINE HAT BMX AB Landon ANDRES
Gravity/Erb Const./Prairie Fork
1 4 1st 1st 2nd
2 Cochrane Bmx AB Riley CAREY 2 5 2nd 2nd 1st
O2 Red Deer Bmx AB Sam HOLLMAN 3 11 5th 3rd 3rd
13 Airdrie Bmx AB Isaac BABER
Kid Dynamite Alberta
4 14 6th 4th 4th
6 Calgary Bmx AB Karsten CHIRZYNSKI 5 15 3rd 5th 7th
4 Edmonton Bmx AB Tate BAILLIE
Tiger Electric Ltd
6 16 4th 6th 6th
15 Edmonton Bmx AB Blake LAMARCHE 7 20 7th 8th 5th
210 Calgary Bmx AB James SMITH 8 23 8th 7th 8th

12 Expert Male (6 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 RED DEER BMX AB Ryan RAYMONT 1 4 1st 2nd 1st
N8 Red Deer Bmx AB Nickolas NUGENT
YESS DEVO
2 5 2nd 1st 2nd
AB5 Cochrane Bmx AB Luke CHRISTENSEN 3 10 3rd 4th 3rd
4 AIRDRIE BMX AB Alexander FRANCOIS 4 11 4th 3rd 4th
8 Okotoks Bmx AB Teagan SLAPMAN 5 16 6th 5th 5th
760 RED DEER BMX AB Tyson WAKALUK 6 17 5th 6th 6th

13 Novice Male (7 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
SK 1 Club Unknown ? Kaine FOSTER
FXR
1 3 1st 1st 1st
4 Club Unknown ? James PETRIE
Solo Equipment Products Joe's Bikes and Other Delights
2 7 3rd 2nd 2nd
345 STONY PLAIN BMX AB Kaleb HEDLEY 3 10 4th 3rd 3rd
2 EDMONTON BMX AB Kaydan SPENCE 4 10 2nd 4th 4th
876 COCHRANE BMX AB Lucas ROGERS (12NM) 5 16 5th 6th 5th
11 Okotoks Bmx AB Aidan NYBOE 6 17 6th 5th 6th
701 STONY PLAIN BMX AB Michael TSCHUMA (12NM) 7 21 7th 7th 7th

13 Intermediate Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
4 Edmonton Bmx AB Owen DUBBELDAM 1 4 2nd 1st 1st
3 Calgary Bmx AB Owen FRANK 2 9 1st 5th 3rd
O1 Airdrie Bmx AB Ryder MCKEE
Form Worx Inc.
3 10 3rd 3rd 4th
6 CALGARY BMX AB Riley KIMMITT 4 12 5th 2nd 5th
1 Okotoks Bmx AB Carter SZIVA
Crew racing
5 13 4th 7th 2nd
06 GLOBE BMX RACEWAY SK Jared ADAM
Gravity/Erb Con/Prairie Fork
6 16 6th 4th 6th
8 LETHBRIDGE BMX AB Eric KITT 7 20 7th 6th 7th
5 Airdrie Bmx AB Creston HENDERSON 8 24 8th 8th 8th

13 Expert Male (7 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N5 CALGARY BMX AB Dylan TREMEL 1 3 1st 1st 1st
11 Edmonton Bmx AB Benjamin FERGUSON 2 8 2nd 3rd 3rd
AB7 ST. ALBERT BMX AB Riley ROBERTSON 3 9 3rd 4th 2nd
AB5 EDMONTON BMX AB Josh OGILVIE
Velocity
4 10 4th 2nd 4th
AB8 Edmonton Bmx AB Caleb JONES
Crupi Green Team Canada
5 16 5th 5th 6th
AB4. CALGARY BMX AB Wout REHORST 6 17 6th 6th 5th
9 Lethbridge Bmx AB Troy WILLIAMS
GHP Canada / DWs Deluxe Sammiches or Chikin
7 21 7th 7th 7th

14 Intermediate Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
6 St. Albert Bmx AB Owen FEDYNIAK
Joe's Bikes and Other Delights
1 4 1st 2nd 1st
1 ST. ALBERT BMX AB Logan STARLING
CJS Oilfield
2 6 3rd 1st 2nd
4 Edmonton Bmx AB Trey DRAKE
Stahl Peterbilt
3 12 5th 4th 3rd
2 St. Albert Bmx AB Ryan RACICH
Stony Plain Registries
4 12 2nd 3rd 7th
9 EDMONTON BMX AB Gavin OTSUJI 5 14 4th 6th 4th
5 EDMONTON BMX AB Damien STREADWICK
Velocity
6 16 6th 5th 5th
8 Red Deer Bmx AB Ethan HOLTZ 7 20 7th 7th 6th
940 CALGARY BMX AB Gavin ALEXANDER (14NM) 8 26 8th 8th CR:10

14 Expert Male (7 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N5X AIRDRIE BMX AB Liam MULLETT
Team AB, RKTL Ltd. & Catalyst LLP
1 3 1st 1st 1st
N3 Lethbridge Bmx AB Joshua DUBLANKO 2 7 3rd 2nd 2nd
11 EDMONTON BMX AB Kade BYRNE
Team Supercamp
3 10 2nd 3rd 5th
7 AIRDRIE BMX AB Matthew PRIMEAU
Team Supercamp
4 12 4th 4th 4th
AB4 Okotoks Bmx AB Rylan SLAPMAN 5 13 5th 5th 3rd
AB5 EDMONTON BMX AB Zackery (BLAIR)WORBECK
Velocity
6 18 6th 6th 6th
10 RED DEER BMX AB Roy MEINDERS 7 21 7th 7th 7th

15 Intermediate Male (6 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
O67 Club Unknown ? Miles COLE 1 4 2nd 1st 1st
5 St. Albert Bmx AB Adam MATTICE 2 6 1st 3rd 2nd
SK1 Club Unknown ? Deklan VELTKAMP
YESS
3 8 3rd 2nd 3rd
686 MEDICINE HAT BMX AB Jack HAGARTY 4 12 4th 4th 4th
6 Airdrie Bmx AB Allan PLUNKETT 5 15 5th 5th 5th
1 ST. ALBERT BMX AB Jacob KRILL 6 18 6th 6th 6th

15 Expert Male (9 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
1 Airdrie Bmx AB Sidney ENGLOT 1st - 6 3rd 1st 2nd
4 Red Deer Bmx AB Zachary REPP 2nd - 7 3rd 2nd 2nd
541 Club Unknown ? Eric HARRISON 3rd - 6 1st 4th 1st
AB8 EDMONTON BMX AB Nathanial OTSUJI 4th - 8 2nd 2nd 4th
AB6 St. Albert Bmx AB Matthew MCMURDO 5th - 8 2nd 3rd 3rd
AB7 Edmonton Bmx AB Taryk JANKE
Podium Athletics
6th - 10 4th 3rd 3rd
AB5 EDMONTON BMX AB Benjamin STREADWICK
Velocity
7th - 3 1st 1st 1st
N3 STONY PLAIN BMX AB Conner OLIVER - ## CR:6 DNS DNS
AB3 Airdrie Bmx AB Kaileb DOWSON
United Cycle
- ## CR:7 DNS DNS

16 Intermediate Male (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
406 Club Unknown ? Tait MCLEOD 1 3 1st 1st 1st
01 MEDICINE HAT BMX AB Derek BAYRACK 2 6 2nd 2nd 2nd
2 CALGARY BMX AB Ethan FREEMAN
FXR
3 9 3rd 3rd 3rd

16 Expert Male (8 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N6 Stony Plain Bmx AB Jared HILDEBRANDT
Deviant BMX/Troy Lee Designs
1 6 2nd 1st 3rd
N5 ST. ALBERT BMX AB Connor WENSEL
Supercamp
2 8 3rd 3rd 2nd
257 EDMONTON BMX AB Ethan ADAMS
Podium Athletics
3 11 8th 2nd 1st
702 Airdrie Bmx AB Alexander TYSSEN 4 15 5th 6th 4th
AB7 STONY PLAIN BMX AB Damien WILDING 5 16 7th 4th 5th
AB6 Club Unknown ? Adam HOSIE
WULFSPORT Impact Construction Ltd McKay Hlavacek Architects
6 16 4th 5th 7th
AB4X OKOTOKS BMX AB Wyatt ANDRES
Crew Racing Solutions, Arrow Energy Consulting, DV welding, Highridge Oilfield Services
7 19 6th 7th 6th
N1 ST. ALBERT BMX AB Ryan MARACLE
S-Squared Factory Team
- ## 1st CR:10 DNS

17 to 24 Expert Male (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N7 Club Unknown ? Nicolas HARRISON 1 5 3rd 1st 1st
AB2 Edmonton Bmx AB Brian JOHNSON 2 6 1st 3rd 2nd
N6 MEDICINE HAT BMX AB Lance TESSIER
Iron Horse Energy Services
3 7 2nd 2nd 3rd

30 to 39 Novice Male (9 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
4 Edmonton Bmx AB Ryan SCHMIDT 1st - 4 1st 2nd 1st
844 MEDICINE HAT BMX AB Dion-Jay BAYRACK 2nd - 3 1st 1st 1st
554 Airdrie Bmx AB Mitchell BLONDEAU 3rd - 10 2nd 4th 4th
5 Edmonton Bmx AB Cory ZAKOWSKY 4th - 8 2nd 4th 2nd
276 Edmonton Bmx AB David POTTER 5th - 8 3rd 3rd 2nd
939 Airdrie Bmx AB Michael COLBY 6th - 9 5th 1st 3rd
385 LETHBRIDGE BMX AB Kevin KITT 7th - 9 4th 2nd 3rd
343 Stony Plain Bmx AB Joshua MARSHALL - 12 3rd 5th 4th
328 Cochrane Bmx AB Dallas PIKE - 12 4th 3rd 5th

30 to 39 Expert Male (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
960 Calgary Bmx AB Tony MOTTERSHEAD 1 6 1st 3rd 2nd
N7 Red Deer Bmx AB Lyndon RUSH 2 7 2nd 4th 1st
AB3 LETHBRIDGE BMX AB James CROKE (29IM)
SANE Cycle
3 7 3rd 1st 3rd
9 Edmonton Bmx AB Adam KNIGHT 4 10 4th 2nd 4th

40+ Novice Male (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
885 St. Albert Bmx AB Nolan NYKYFORUK
Acceleration Auto & Performance
1 3 1st 1st 1st
969 Stony Plain Bmx AB Mike CHALMERS
Grubwear
2 9 5th 2nd 2nd
6 Cochrane Bmx AB Brad CHRISTENSEN 3 9 2nd 3rd 4th
5 Calgary Bmx AB Bruno STAPPERS 4 11 3rd 5th 3rd
4 Calgary Bmx AB Darcy FRANK 5 13 4th 4th 5th

40+ Expert Male (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
326 ST. ALBERT BMX AB Garth HEBERT 1 4 1st 1st 2nd
601 EDMONTON BMX AB Bradley STREADWICK
Velocity
2 7 4th 2nd 1st
4 CALGARY BMX AB Calvin KIMMITT 3 11 5th 3rd 3rd
AB2 Lethbridge Bmx AB Darren WILLIAMS 4 11 2nd 4th 5th
AB5 COCHRANE BMX AB Brian OTTERSON 5 12 3rd 5th 4th

Cruiser 9 and Under Male (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
657 Cochrane Bmx AB Aj LAURELL
TimeFree Inc
1 3 1st 1st 1st
956 AIRDRIE BMX AB Gage CARSON
Kid Dynamite
2 6 2nd 2nd 2nd
3 EDMONTON BMX AB Xander HURTEAU 3 9 3rd 3rd 3rd

Cruiser 10 to 12 Male (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 Red Deer Bmx AB Nickolas NUGENT
YESS DEVO
1 3 1st 1st 1st
N5 Edmonton Bmx AB Delaney JONES (13-14FC)
Crupi Green Team Canada
2 6 2nd 2nd 2nd
126 Okotoks Bmx AB Easton MCALISTER
Crew Racing Solutions
3 10 3rd 3rd 4th
953 Okotoks Bmx AB Briony FOKKENS (13-14FC)
Tri-Form Concrete/GHP Canada
4 11 4th 4th 3rd
420 Okotoks Bmx AB Lukas SHANK
Crew Racing
5 15 5th 5th 5th

Cruiser 15 and 16 Male (3 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N3 Edmonton Bmx AB Caleb JONES (13-14MC)
Crupi Green Team Canada
1 3 1st 1st 1st
N7 Edmonton Bmx AB Taryk JANKE
Podium Athletics
2 6 2nd 2nd 2nd
AB06 Lethbridge Bmx AB Troy WILLIAMS (13-14MC)
GHP Canada / DWs Deluxe Sammiches or Chikin
3 9 3rd 3rd 3rd

Cruiser 30 to 39 Male (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
960 Calgary Bmx AB Tony MOTTERSHEAD 1 3 1st 1st 1st
N2 MEDICINE HAT BMX AB Nick GAUTHIER
GHP Canada/ SANE Cycle
2 6 2nd 2nd 2nd
N3 MEDICINE HAT BMX AB Dion-Jay BAYRACK 3 10 3rd 4th 3rd
N4 Edmonton Bmx AB Adam KNIGHT 4 11 4th 3rd 4th
317 AIRDRIE BMX AB Derek BERUBE 5 15 5th 5th 5th

Cruiser 40+ Male (4 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N8 CALGARY BMX AB Calvin KIMMITT 1 4 1st 2nd 1st
N5 EDMONTON BMX AB Bradley STREADWICK
Velocity
2 5 2nd 1st 2nd
328 Okotoks Bmx AB Kenny MCALISTER 3 9 3rd 3rd 3rd
910 Stony Plain Bmx AB David ARMSTRONG 4 12 4th 4th 4th

Cruiser 40+ Female (5 Riders)
PLATE GROUP NAME PLACE M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 Lethbridge Bmx AB Deborah WILLIAMS
GHP Canada / DWs Deluxe Sammiches or Chikin
1 3 1st 1st 1st
N1X AIRDRIE BMX AB Rhonda GRENIER (30-39FC) 2 6 2nd 2nd 2nd
2 Calgary Bmx AB Erin FRANK 3 9 3rd 3rd 3rd
N3 Okotoks Bmx AB Tara SZIVA
Crew racing
4 12 4th 4th 4th
750 EDMONTON BMX AB Michelle TOWER 5 15 5th 5th 5th

Jr. Devo Male (12 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
N1 ST. ALBERT BMX AB Ryan MARACLE
S-Squared Factory Team
1st - 7 1st DNF:5 1st
N3 STONY PLAIN BMX AB Conner OLIVER 2nd - 9 1st 4th 4th
N5X AIRDRIE BMX AB Liam MULLETT
Team AB, RKTL Ltd. & Catalyst LLP
3rd - 4 2nd 1st 1st
AB6 Club Unknown ? Adam HOSIE
WULFSPORT Impact Construction Ltd McKay Hlavacek Architects
4th - 9 2nd 3rd 4th
541 Club Unknown ? Eric HARRISON 5th - 8 5th 1st 2nd
N5 ST. ALBERT BMX AB Connor WENSEL
Supercamp
6th - 8 4th 2nd 2nd
7 AIRDRIE BMX AB Matthew PRIMEAU
Team Supercamp
7th - 11 3rd 2nd 6th
AB4X OKOTOKS BMX AB Wyatt ANDRES
Crew Racing Solutions, Arrow Energy Consulting, DV welding, Highridge Oilfield Services
8th - 12 3rd 6th 3rd
AB5 EDMONTON BMX AB Benjamin STREADWICK
Velocity
- 13 5th 5th 3rd
AB4 Okotoks Bmx AB Rylan SLAPMAN - 13 4th 4th 5th
1 Airdrie Bmx AB Sidney ENGLOT - 14 6th 3rd 5th
AB3 Airdrie Bmx AB Kaileb DOWSON
United Cycle
- ## CR:8 DNS DNS

Jr. Devo Female (5 Riders)
PLATE GROUP NAME FINAL Run
Off
M-PTS M 1 M 2 M 3
N4 RED DEER BMX AB Molly SIMPSON
Daylight Cycles
1st - 3 1st 1st 1st
N7 EDMONTON BMX AB Madelin OGILVIE
Velocity
2nd - 7 2nd 2nd 3rd
N5 Edmonton Bmx AB Emma WORKUN
Podium Athletics Atomic Improv Volvo Edmonton
3rd - 9 3rd 4th 2nd
N6 EDMONTON BMX AB Tegan PASITNEY
Team Supercamp
4th - 11 4th 3rd 4th
N4X COCHRANE BMX AB Katie SCOTT
Bike Bros/shimano
- 15 5th 5th 5th

Top of Report